ZASAĎTE SVŮJ SEN S GARDEN SERVIS
Doplňky z cortenu

Propůjčte své zahradě zajímavý charakter v podobě cortenového plotucortenové pergolycortenové vodní nádrže nebo cortenových květináčů. Navrhneme a realizujeme pro Vás doplňky z trvanlivého cortenu a dalších podobně zajímavých kovů.

Máte zájem o doplňky z cortenu? Napište nám
Prohlédněte si doplňky z cortenu

Corten představuje velmi zajímavý materiál, který můžeme kombinovat s celou řadou běžných materiálů. Jeho rezavá barva je ideálním doplňkem k cihlám, dřevu a celou řadou světlejších materiálů jako jsou beton, štěrk nebo kámen. Prohlédněte si vybrané reference a inspirujte se. Doplňky z cortenu navrheme dle vašich představ a dispozicí vaší zahrady.

Máte zájem o podobné řešení? Napište nám nezávaznou poptávku.

Chcete doplňky z cortenu na zahradu?

Máte zájem o cortenové doplňky nebo potřebujete jen poradit? Napište nám. Jsme tu pro Vás.

Rádi pro Vás navrhneme a realizujeme doplňky z cortenu, cortenové ploty, cortenové pergolycortenové vodní nádrže nebo cortenové květináče v následujících lokalitách: Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Polička, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Hradec Králové, Lanškroun a v Chocni. Po dohodě můžeme nabídnout naše služby i v dalších lokalitách po celé České republice. Využijte kontaktního formuláře a domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes. Zasaďte s námi svůj sen. Budeme se těšit. 

Sledujte nás na Instagramu