ZASAĎTE SVŮJ SEN S GARDEN SERVIS
Frézování pařezů

Potřebujete ze své zahrady jednou pro vždy odstranit pařez, který Vám už nějakou dobu překáží? Provedeme kácení dřevin, řez keřů, frézování pařezů a štěpkování větví včetně následného úklidu. V případě špatné dostupnosti nabízíme i ruční vykopání pařezů.

Zaslat nezávaznou poptávku
Prohlédněte si doplňky z cortenu

Pařezy na pozemku mohou znamenat riziko případného zranění či mohou způsobit poškození sekačky. Bývají také zdrojem dřevokazných hub, které pak mohou napadat i rostoucí stromy. S naší technikou v podobě pařezové frézy dokážeme odstranit každý pařez bez ohledu na jeho velikost.

Chcete se rychle zbavit pařezů? Napište nám nezávaznou poptávku.

Potřebujete využít frézování pařezů?

Máte na pozemku staré pařezy, kterých se chcete jednou pro vždy zbavit? Nebo se chcete jen poradit, jak v dané situaci postupovat? V každém případě se nám ozvěte a my se Vám pomůžeme.

Rádi pro Vás vyřešíme terenní úpravu zahrady i frézování pařezů v následujících lokalitách: Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Polička, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Hradec Králové, Lanškroun a v Chocni. Po dohodě můžeme nabídnout naše služby i v dalších lokalitách po celé České republice. Využijte kontaktního formuláře a domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes. Zasaďte s námi svůj sen. Budeme se těšit.

Sledujte nás na Instagramu