ZASAĎTE SVŮJ SEN S GARDEN SERVIS
Terenní úpravy

Ačkoliv se to nezdá, terénní úpravy mohou funkčnost zahrady zjednodušit nebo naopak zničit. Nechte terénní úpravy na odbornících se zkušenostmi. Zvládneme jemné i hrubé terénní modelace, vyřešíme příliš zhutněnou půdu a pozor si dáme i na zadržování vody a její odtok správným směrem.

Potřebujete terenní úpravy? Napište nám

Správně provedené terénní úpravy slouží k maximálnímu využití zahrady a přizpůsobení podle požadovaného využití. Jde o výraznější zásahy, které mohou při neodborné manipulaci zahradu výrazně poškodit. Z toho důvodu je nejlepší nechat terénní úpravy na odbornících.

Jaké terénní úpravy provádíme?

Zajistíme celkové úpravy terénu s většími zásahy do zahrady i jemnější modelace pro přizpůsobení povrchu k výsevu nového trávníku či k přípravě pod výsadby. Díky správné úpravě bude následná kultivace zahrady jednodušší a také s výrazně lepším výsledkem. Pro úpravu terénu používáme stroje v podobě bagrů a kultivátorů.

Půdu dále zkypříme a na závěr srovnáme pomocí speciálních kultivačních strojů. Takto připravený pozemek je vhodný pro výsadbu, výsev či další plánované úpravy.

Prohlédněte si doplňky z cortenu

Provádíme celkové úpravy terénu a modelace, které jsou spojeny s výsevem nových trávníků nebo tzv. pod výsadby. Úpravy terénu provádíme pomocí strojů (bagrů), následně kypřením a srovnáním pozemků pomocí kultivačních strojů.

Máte zájem o podobné řešení? Napište nám nezávaznou poptávku.

Potřebuje vaše zahrada terenní úpravy?

Chcete uzpůsobit svou zahradu či pozemek a máte zájem o profesionální terénní úpravy? Nebo máte pouze dotaz a chcete se s námi poradit? Napište nám a my vám poradíme a nabídneme vhodné řešení.

Zajistíme pro Vás terenní úpravy a modelace v následujících lokalitách: Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Polička, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Hradec Králové, Lanškroun a v Chocni. Po dohodě můžeme nabídnout naše služby i v dalších lokalitách po celé České republice. Využijte kontaktního formuláře a domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes. Zasaďte s námi svůj sen. Budeme se těšit. 

Sledujte nás na Instagramu