Zasaďte svůj sen s Garden Servis
Zahradní jezírka

Rádi pro Vás navrhneme a realizujeme zahradní jezírka a koupací jezírka na klíč. Zajistíme kompletní zázemí od filtrací do zahradního jezírka přes čerpadla a další nezbytná vybavení pro provoz jezírek. 

Zaslat nezávaznou poptávku
REALIZACE JEZÍRKA NA KLÍČ
Co vyžaduje realizace jezírka?
Výkopové práce

Společně s realizací zahradního jezírka zajistíme i výkopové práce a terenní úpravy zahrady. Nejčastěji se setkáváme se stístěnými prostory, ve kterých je uplatněn menší bagr. V případě větších zahrad lze využívat i větší a ekonomicky výhodnější techniku.

Modelace jezírka

Po dokončeních výkopových prací přichází na řadu manuální modelace a zdění zahradního jezírka, která je v rámci realizace velmi důležitá.

Izolace jezírka

Izolační práce zahrnují pokládu podkladového materiálu, nejčastěji geotextilie, kaučkové fólie či PVC. Při pokládce je nutné dbát na to, aby byla izolace dobře položena na různé záhyby a bez faldů.

Montáž jezírka

Po dokonale izolaci přichází na řadu montáž filtračních systémů a doplňkového technického vybavení jako jsou čerpadla, filtry, UV lampy, ozonizery, osvětlení nebo ohřívače.

Dekorace

Doladíme okolí jezírka k dokonalosti, osazení kamene, kačírků, štěrkových cest a záhonůdoplňků z corentu, betonových prvků či dřevěných konstrukcí v okolí zahradního jezírka.

Údržba a servis

Samotnou realizací péče o jezírko nekončí. Je nutné dohlížet na provoz jezírka a udržovat jej v čistotě, aby nebylo zelené a zapáchající. Součástí údržby je také příprava zahradního jezírka na zimu a zimní provoz.

Prohlédněte si zahradní jezírka

více než 22 let pro naše klienty stavíme zahradní a koupací jezírka na klíč. Prohlédněte si vybrané reference za tuto dobu a inspirujte se. Zahradní jezírka navrhneme dle vašich představ a dispozicí vaší zahrady.

Máte zájem o podobné řešení? Napište nám nezávaznou poptávku.

Chcete jezírko na zahradu?

Máte zájem o vlastní zahradní jezírko nebo potřebujete jen poradit? Napište nám. Jsme tu pro Vás.

Rádi pro Vás navrhneme a realizujeme zahradní jezírka a koupací jezírka v následujících lokalitách: Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Polička, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Hradec Králové, Lanškroun a v Chocni. Po dohodě můžeme nabídnout naše služby i v dalších lokalitách po celé České republice. Využijte kontaktního formuláře a domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes. Zasaďte s námi svůj sen. Budeme se těšit. 

Sledujte nás na Instagramu