Projekce zahrad

Zahrada by měla obohatit Váš život a být místem pohody a relaxu.

 

GARDEN SERVIS je firma, která vytváří zahrady, které jsou citlivé k okolí a jsou originálem podtrhující styl domu. Najdeme pro Vás ty nejlepší a nejvhodnější způsoby, jak vytvořit v každém ročním období atraktivní a proměnlivou zahradu. Správné materiály a detailní  zpracování projektu jsou dobrým základem pro efektivní založení zahrady, která tak má předpoklad, aby každým rokem vzkvétala.

 

" Navrhujeme zahrady, které jsou Vaším dalším zeleným pokojem."

 

 

Projekce zahradProjekce zahradProjekce zahrad
 
 

Jak pracujeme

Prvním krokem je nezávazná konzultace, která proběhne na místě zahrady. Výsledkem této konzultace je upřesnění požadavků klienta (většinou jednoduchý zákres situace), kompletace podkladů (případné zaměření a fotodokumentace řešené plochy) a cenová nabídka. Po odsouhlasení ceny a rozsahu projektové dokumentace zákazníkem zpracovává zahradní architekt studii zahrady. Dalším krokem je představení  základní koncepce zahrady (studie), zanesení případných změn, upřesnění použitých materiálů atd. Finálním výstupem je prováděcí dokumentace (osazovací plán zahrady). Pro lepší pochopení řešení je možné zpracovat 3D model zahrady. Součástí dokumentace jsou technická zpráva, výkresy, soupis rostlin.

Vybrané reference

Jaký je postup naší práce?

Konzultace

Prvním krokem je nezávazná konzultace, která proběhne na místě zahrady. Výsledkem této konzultace je upřesnění požadavků klienta (většinou jednoduchý zákres situace), kompletace podkladů (případné zaměření a fotodokumentace řešené plochy) a cenová nabídka za projektovou dokumentaci.

Studie

Po odsouhlasení ceny a rozsahu projektové dokumentace zákazníkem zpracovává zahradní architekt studii zahrady. Následuje představení základní koncepce zahrady, zanesení případných změn, upřesnění použitých materiálů atd.

Projekt

Finálním výstupem je prováděcí dokumentace (osazovací plán zahrady). Pro lepší pochopení řešení je možné zpracovat 3D model zahrady. Součástí dokumentace jsou technická zpráva, výkresy v průkazném měřítku, soupis rostlin a rozpočet pro realizaci.

Máte dotaz? Napište nám!

Soubory