Zasaďte svůj sen s Garden Servis
Zahradní jezírka

Rádi pro Vás navrhneme a realizujeme zahradní jezírka a koupací jezírka na klíč. Zajistíme kompletní zázemí od filtrací do zahradního jezírka přes čerpadla a další nezbytná vybavení pro provoz jezírek. 

Více informací o jezírkách
Zasaďte svůj sen s Garden Servis
Doplňky z cortenu

Propůjčte své zahradě zajímavý charakter v podobě cortenového plotu, cortenové pergoly, cortenové vodní nádrže nebo cortenových květináčů. Navrhneme a realizujeme pro Vás doplňky z trvanlivého cortenu a jiných kovů.

Více informací o cortenu
Zasaďte svůj sen s Garden Servis
Terenní úpravy

Ačkoliv se to nezdá, terénní úpravy mohou funkčnost zahrady zjednodušit nebo naopak zničit. Nechte terénní úpravy na odbornících se zkušenostmi. Zvládneme jemné i hrubé terénní modelace, vyřešíme příliš zhutněnou půdu a pozor si dáme i na zadržování vody a její odtok správným směrem.

Více informací o terenních úpravách
Zasaďte svůj sen s Garden Servis
Šterkové záhony

Kameny a štěrk patří k zahradě odnemapěti. Jejich využití je široké - štěrkové záhony, plocha pokrytá štěrkem, oblázky, kameny či dlažba. V kombinaci s vhodnými druhy rostlin, vypadá zahrada se štěrkovými záhonami mnohem lépe, než jednotvárný zelený trávník nebo porost. Výhodou štěrkových záhonů je i menší náročnost na jejich údržbu.

Více informací o štěrkových záhonech
Zasaďte svůj sen s Garden Servis
Mlatové cesty

Mlatové cesty z přírodních materiálů jsou vodopropustné.

Více informací o mlatových cestách
Sledujte nás na Instagramu