Zahrada Vám obohatí život a bude místem pohody

Návrh a realizace zahrady je forma přírodní architektury. V našich projekcích se naplno snažíme využít potenciál daného prostoru a skloubit ho s vaším přáním. Díky kvalitnímu projektu je možné efektivně postupovat i při samotné realizaci a vyhnete se zbytečným chybám či nedokonalému využití vybraného prostoru.

Prohlédněte si naši práci
Navrhujeme zahrady, které jsou Vaším dalším zeleným pokojem

Vytváříme projekty, které mají sounáležitost s přírodním prostředím, tak s lidmi, kteří v nich budou trávit čas. Zaměřujeme se na vytváření návrhů, které stírají hranice mezi architekturou a krajinou okolního prostředí. Naším posláním je poskytovat klientům dobře promyšlené návrhy, které překračují jejich očekávání. Vytváříme projekty, které mají sounáležitost jak s přírodním prostředím, tak s lidmi, kteří v nich budou trávit čas. Zaměřujeme se na vytvořeaní návrhů, které stírají hranice mezi architekturou a krajinou, a mezi krajinou a okolního prostředí. Naším posláním je poskytovat klientům dobře promyšlené návrhy, které překračují jejich očekávání.

1. krok
Konzultace

Prvním krokem je nezávazná konzultace, která proběhne na místě zahrady. Výsledkem této konzultace je upřesnění požadavků klienta (většinou jednoduchý zákres situace), kompletace podkladů (případné zaměření a fotodokumentace řešené plochy) a cenová nabídka za projektovou dokumentaci.

2. krok
Studie

Po odsouhlasení ceny a rozsahu projektové dokumentace zákazníkem zpracovává zahradní architekt studii zahrady. Následuje představení základní koncepce zahrady, zanesení případných změn, upřesnění použitých materiálů atd.

3. krok
Projekt

Finálním výstupem je prováděcí dokumentace (osazovací plán zahrady). Pro lepší pochopení řešení je možné zpracovat 3D model zahrady. Součástí dokumentace jsou technická zpráva, výkresy v průkazném měřítku, soupis rostlin a rozpočet pro realizaci.

Výsledkem bude projekt na zahradu vašich snů

V rámci přípravy projektu jsme schopni vyhotovit několik různých verzí, ze kterých si následně vyberete. Jde o vytváření projektu na míru, což znamená, že nemusíte dělat žádné kompromisy a my rádi připravíme projektovou dokumentaci i pro vaše odvážné sny. A když se vám projekt zalíbí, rádi pro vás připravíte i realizaci zahrady.

Jsme Vám k dispozici
Chcete získat vlastní projekt zahrady?

Máte zájem o vytvoření projektu pro vaši zahradu nebo jen potřebujete poradit? Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Do 2 dnů se ozveme a domluvíme si termín konzultace. 

Rádi pro Vás vytvoříme projekt zahrady v následujících lokalitách: Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Polička, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Hradec Králové, Lanškroun a v Chocni. Po dohodě můžeme nabídnout naše služby i v dalších lokalitách po celé České republice. Využijte kontaktního formuláře a domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes. Zasaďte s námi svůj sen. Budeme se těšit.

Sledujte nás na Instagramu