ZASAĎTE SVŮJ SEN S GARDEN SERVIS
Štěrkové záhony

Štěrkové záhony jsou vhodné pro výsadbu řady krásných rostlin. Výhodou je snadnější údržba díky použití propustného štěrku, který napomáhá vytvoření efektního záhonu a zároveň sám slouží jako estetický prvek zahrady. Nabízíme realizaci záhonů s následnou minimální údržbou nejen na rodinnou zahradu, ale i do areálů firem.

Zaslat nezávaznou poptávku
Jaké štěrkové záhony můžete mít na zahradě?

Jsme schopni připravit štěrkové záhony přesně podle dispozicí vaší zahrady. Vezmeme v úvahu ideální velikost záhonu a v závislosti na aktuálním stavu vybraného místa použijeme odpovídající postupy. Stanoviště nejdříve připravíme a následně použijeme propustný substrát pro vytvoření samotného záhonu. Takto připravený záhon osázíme vybranými druhy rostlin. Pokud nevíte, jaké rostliny by se na konkrétním stanovišti vyjímali nejlépe, doporučíme vhodnou skladbu druhů.

Chcete krásný štěrkový záhon? Napište nám nezávaznou poptávku.

Chcete vlastní štěrkový záhon na zahradu?

Víte o místě na svém pozemku, kde by se vyjímal štěrkový záhon plný krásných rostlin? Nebo se chcete poradit, kde by se záhon nejlépe vyjímal a čím ho osázet? Napište nám a společně vymyslíme to nejlepší možné řešení.

Rádi pro Vás navrhneme a realizujeme štěrkové záhony v následujících lokalitách: Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Polička, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Hradec Králové, Lanškroun a v Chocni. Po dohodě můžeme nabídnout naše služby i v dalších lokalitách po celé České republice. Využijte kontaktního formuláře a domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes. Zasaďte s námi svůj sen. Budeme se těšit.

Sledujte nás na Instagramu