Údržba a správná péče o zahradu je klíčová

Celoroční údržba je nejdůležitější část péče o vaši záhradu. Bez správné údržby zahrady může i krásná zahrada brzy upadnout, trávníky zplstnatit, objeví se škůdci a rozšíří se choroby v přerostlé výsadbě. Pravidelná údržba je klíčovým faktorem pro udržení dokonalého vzhledu zahrady a správného růstu rostlin.

Jednorázová údržba zahrady

Jednorázová údržba zahrady nejčastěji zahrnuje jarní a podzimní práce, jako jsou vertikulace a hnojení trávníku, řez stromů a keřů, frézování pařezů, seřizování a údržba nainstalovaných závlahových systému a další nutné revize.

Pravidelná údržba zahrady

Pravidelná údržba zahrady zahrnuje rutinní péči opakující se v předem naplánovaných časových intervalech. Zpravidla se jedná o sekání a údržbu trávníku, stříhání stromů a živých plotů, odplevování rostlinných záhonů a kompletní péči o zahradu.

Zahrada zůstane uměleckým dílem

Zajistíme pro vás vertikutaci trávníků stejně tak jako hnojení, na které používáme zejména hnojiva s řízeným uvolňováním živin a pozvolna působící (Garden Boom). Nedílnou součástí údržby je také sekání travnatých ploch a likvidace mechu. Nabízíme postřik proti plevelům, regeneraci trávníků, strojní obnovu okrajů trávníků a záhonů odřezávačem hran zn. ELIET a doplnění mulčovací kůry. K údržbě patří také sestřih dřevin, trvalek, živých plotů a prořezávka stromů.

Jsme Vám k dispozici
Postaráme se o vaši zahradu

Nechcete, aby vaše zahrada v letní nebo zimní sezoně strádala? Poohlížíte se po někom, kdo zařídí a spolehlivě provede údržbu? Chcete se s někým poradit ohledně nastavení nejlepšího údržbového plánu? Napište nám a společně připravíme plán pro pravidelnou údržbu vaší zahrady.

Hledáte spolehlivou firmu pro pravidelnou nebo sezonní údržbu vaší zahrady? Rádi Vám pomůžeme v následujících lokalitách: Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Polička, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Hradec Králové, Lanškroun a v Chocni. Po dohodě můžeme nabídnout údržbu zahrad i v dalších lokalitách po celé České republice. Využijte kontaktního formuláře a domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes. Zasaďte s námi svůj sen. Budeme se těšit.

Sledujte nás na Instagramu