Ze snu do reality nové zahrady

Specializujeme se na realizaci zahrady na klíč. Samotná realizace zahrnuje návrh zahrady, terénní úpravy, stavební práce, instalaci závlahových systémů, okrasná koupací jezírka a po kompletní osázení záhonů a úpravu zahrady. Práce jsou prováděny vyškolenými pracovníky, na které dohlíží přímo architekt, který vypracoval návrh zahrady.

Prohlédněte si naši práci
Jak probíhá realizace zahrady?

Prvním krokem je odstranění stávajících dřevin a pařezů a terénní úpravy a modelace terénu. Následuje ohraničení záhonů obrubníkem a případně drobné zahradní stavby nebo tvorba jezírka. Nabízíme možnost nainstalování automatické závlahového systému. Poté se můžeme vrhnout na výsadbu rostlin vč. vzrostlých stromů a mulčování výsadeb. Pak už nezbývá nic jiného než zakládání trávníku výsevem nebo pokládka kobercového trávníku. Vše zakončíme instalací zahradních doplňků a zahradního nábytku.

Zasaďte s Garden Servis svůj sen!

Náš realizační tým se smyslem pro detail a kvalitu promění návrh v realitu. Správně realizovaná zahrada se pozná nejenom na pohled, ale hlavně díky své výdrži a životnosti. Oblíbené jsou realizace zahrad, jejichž následná údržba je nenáročná, a přesto vydrží dlouho krásné. Rádi přivedeme k životu i vaše vlastní plány na propracovanou zahrádku, kterou si každý rok nově osázíte a bude přinášet potěchu i aktivní odpočinek při drobných pracích.

Jsme Vám k dispozici
Pustíme se do realizace vaší zahrady?

Máte zájem o realizaci zahrady nebo jen potřebujete poradit? Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Do 2 dnů se ozveme a domluvíme si termín konzultace. 

Rádi pro Vás realizujeme zahradu v následujících lokalitách: Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Polička, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Hradec Králové, Lanškroun a v Chocni. Po dohodě můžeme nabídnout naše služby i v dalších lokalitách po celé České republice. Využijte kontaktního formuláře a domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes. Zasaďte s námi svůj sen. Budeme se těšit.

Sledujte nás na Instagramu