Ze snu do reality nové zahrady - příjem zakázek momentálně zastaven!

V současné době se věnujeme pouze projekční činnosti.    

Prohlédněte si naši práci
Jak probíhá realizace zahrady?

Prvním krokem je odstranění stávajících dřevin a pařezů a terénní úpravy a modelace terénu. Následuje ohraničení záhonů obrubníkem a případně drobné zahradní stavby nebo tvorba jezírka. Nabízíme možnost nainstalování automatické závlahového systému. Poté se můžeme vrhnout na výsadbu rostlin vč. vzrostlých stromů a mulčování výsadeb. Pak už nezbývá nic jiného než zakládání trávníku výsevem nebo pokládka kobercového trávníku. Vše zakončíme instalací zahradních doplňků a zahradního nábytku.

Zasaďte s Garden Servis svůj sen!

Správně realizovaná zahrada se pozná nejenom na pohled, ale hlavně díky své výdrži a životnosti. Oblíbené jsou realizace zahrad, jejichž následná údržba je nenáročná, a přesto vydrží dlouho krásné. Rádi přivedeme k životu i Vaše vlastní plány na vysněnou zahradu, která Vám bude přinášet potěchu i aktivní odpočinek.

Jsme Vám k dispozici
Pustíme se do realizace vaší zahrady?

Máte zájem o realizaci zahrady nebo jen potřebujete poradit? Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Do 2 dnů se ozveme a domluvíme si termín konzultace. 

Momentálně jsme příjem zakázek na realizaci zastavili.  Využijte kontaktního formuláře pouze na projekční práce a domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes. Zasaďte s námi svůj sen. Budeme se těšit.

Sledujte nás na Instagramu